سرمایه گذاری وتامین منابع مالی

وام میلیاردی,جذب سرمایه، خرید وفروش انواع ژنراتور وکامیون

گزارش اختصاصي كيهان
بازداشت سرشاخه هاي شركت هاي هرمي در عمليات ضربتي وزارت اطلاعات

سرشبكه هاي اصلي شركت كوئست اينترنشنال (QI) بزرگترين شركت هرمي فعال در كشور، طي عمليات پيچيده و ضربتي سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات دستگير شدند.
به گزارش خبرنگار كيهان، يك مقام آگاه در وزارت اطلاعات اعلام كرد: در راستاي مقابله قاطع با فعاليت غيرقانوني شركت هاي هرمي تعداد 20 نفر از سرشبكه هاي اصلي شركت هرمي گلدكوئست در ايران، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در يك عمليات پيچيده و گسترده اطلاعاتي دستگير و تحويل مقامات قضايي شدند.
اين مقام آگاه اطلاعاتي در گفت وگو با كيهان در تشريح جزئيات اين عمليات گفت: تعداد 6 نفر از اين افراد در جريان يك ميهماني در يك آپارتمان در شمال تهران دستگير شده كه در جريان بازرسي از اين محل مقدار 500 ليتر مشروبات الكلي و مقاديري مواد مخدر و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر به دست آمده است. همچنين در بازرسي هاي اوليه 3 ميليارد ريال وجه نقد و اوراق مالي، مقادير قابل توجهي اسناد ملكي و خودروهاي گرانقيمت متعلق به نامبردگان كشف و ضبط شده است.
وي افزود: افراد مذكور به عنوان رابطين اصلي شركت غيرقانوني كوئست و مرتبط با مديران خارجي اين شركت بوده و طي سفرهاي متعدد به خارج از كشور با برگزاري جلسات مختلف اقدام به برنامه ريزي جهت كلاهبرداري و اغفال هموطنان مي نمودند. اكثر سران اصلي شركت مذكور در صدد خروج از كشور بودند كه يكي از آنان نيز در هنگام خروج از كشور دستگير شد.
نامبردگان طي دو سال گذشته از محل پرداخت حق عضويت اعضاي زيرمجموعه خود كه در قالب خريد كالاهاي صوري و موهومي شامل اجناس به اصطلاح كلكسيوني يا تور تفريحي كه رقمي بالغ بر 350 ميليارد تومان را شامل مي شود، بيش از 9 ميليارد تومان درآمد داشته اند و بيش از 250 ميليارد تومان را نيز به صورت غيرقانوني و به نفع شركت كوئست از كشور خارج نموده اند.
اسامي تعدادي از دستگير شدگان عبارتند از: 1- حسين.غ
2- جمشيد.ش، 3- رضا.غ،
4- محسن.ج، 5- كاظم.ج، 6- محمد. ش، 7- عرفان. ر،
8- محمدتقي. ر، 9- سعيد .م، 10- سعيد. م، 11- تقي. ش، 12- شايان. الف
نكته قابل تامل در عمليات ضربتي وزارت اطلاعات، دستگيري حسين. غ، يكي از معروف ترين سرشاخه هاي كوئست در ايران است كه در ميان هرمي ها به «تاپ ليدر ايران» و «هشتمين بازارياب شبكه اي برتر دنيا از نظر عضوگيري» شهرت دارد.
اين مقام آگاه در وزارت اطلاعات در ادامه با هشدار به صاحبان منازلي كه در آنها فعاليت تبليغي به نفع شركت هاي هرمي صورت مي گيرد، از آنها خواست در اجاره منازل به اشخاص دقت كافي مبذول دارند زيرا اين اماكن توسط دادگاه پلمب خواهند شد.
همچنين به منظور منهدم نمودن شبكه پولشويي و خروج ارز از كشور توسط اين افراد، تعدادي از شركت هاي تجاري و بازرگاني و صرافي هايي كه به طور غيرقانوني اقدام به خريد و فروش و خروج ارز نموده بودند مورد شناسايي قرار گرفته و به زودي به دادگاه معرفي مي شوند.

http://kayhannews.ir/881201/4.htm#other402

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۰۳/۱۰ساعت ۲۲:۴۱ بعد از ظهر  توسط مهدی  |